Služby zákazníkům

Užitečné rady


   Firma Eurookna Ludvík s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti výroby dřevěných oken, dveří a zimních zahrad. Veškeré naše služby provádí naši pracovníci bez subdodavatelských firem. Můžeme garantovat vysokou kvalitu našich výrobků, které se vyrábí přímo v naší firmě s dlouholetou řemeslnou tradicí spojenou s nejmodernějšími technologiemi.

   Vyrábíme vše na přání a míru zákazníka i naprosté atypy.

 

Zaměření

 

   Na základě Vaší poptávky si s Vámi domluvíme termín schůzky, abychom mohli provést zaměření přímo u Vás na místě. Na základě těchto dat  Vám vypracujeme cenovou nabídku zdarma a v co nejkratším možném čase. Další možností je,  že nám Vaše rozměry zašlete na naši emailovou adresu, fax či naši zelenou linku.

 

Konzultace


   Poskytujeme bezplatné odborné, technické konzultace, rádi Vám  poradíme jaký typ dřevěných oken,  dveří či zimních zahrad si vybrat právě pro Vaši potřebu. Poradíme i při   případné údržbě či renovaci dřevěných oken, dveří a dalšího nabízeného sortimentu. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup s dostatkem času.

 

 

Doprava


   Veškeré výrobky, které si u nás objednáte Vám bezpečně dopravíme na předem určené místo a po dohodě můžeme odvézt a zlikvidovat Vaše stará okna a dveře. Konkrétní termín si s spolu vždy předem telefonicky odsouhlasíme.

 

 

Demontáž a montáž


   Samozřejmostí je odborná montáž nových oken (dveří) do předem připravených otvorů. Po dohodě nabízíme i zednické zapravení. Nabízíme demontáž (vybourání) původních oken a dveří, venkovních  a vnitřních parapetů a následné zednické zapravení otvorů pro usazení nových dřevěných oken či dveří.

 

 

Doplňkové služby


  Na přání zákazníka  nabízíme i doplňkové příslušenství k eurooknům a dveřím, jako jsou parapety (vnitřní a venkovní), žaluzie, sítě proti hmyzu atd.

 

 

Záruka a  servis


   Poskytujeme co nejkratší možné dodací lhůty. Naše společnost klade obrovský  důraz na záruční a hlavně i  pozáruční servis, abychom zajistili bezproblémové užívání našich výrobků po celou dobu jejich životnosti. Záruka na naše výrobky je 5 let.

  

Naším hlavním cílem a filosofií je spokojený zákazník.

 

Naše společnost i jednotlivé výrobky jsou v seznamech k programu

"ZELENÁ ÚSPORÁM" - možnost využití dotací.

Zpět ...